O nás

Společnost EXIMET PLAST spol. s r.o. začala plastová okna a dveře vyrábět již v roce 1996 v objektu Severočeských dolů. Po několika letech se přestěhovala do vhodnějších výrobních prostor, které byly později odkoupeny a společnost se tak dostala blíže zákazníkům.

Počínaje rokem 1998 se společnost začala aktivně podílet na výběrových řízeních pro větší firmy, stavební společnosti a společenství vlastníků bytů a domů. Vždy byl důležitý každý zákazník, který se na společnost obrátil s jakoukoliv prosbou. To také vedlo ke stabilizaci firmy a k její oblíbenosti v regionu. O této skutečnosti hovoří zejména neustále rostoucí zájem zákazníků o naše výrobky.

Výrobním programem jsou především plastová okna z německého profilu INOUTIC v různých typech provedení, jednokřídlá i vícekřídlá okna, posuvné balkónové dveře, zdvižněposuvné dveře jako i francouzské dveře. Vchodové dveře jsou opatřeny moderním bezpečnostním kováním doplněné o speciální vložky dle vašeho požadavku na bezpečnost. Samozřejmostí jsou rozměry oken dle přání klienta a nabídka velice atraktivních dekorů barev, imitací dřeva a doplňků jako jsou sítě, parapety, žaluzie, rolety, roletky aj.

Dodávkou a montáží plastových oken, dveří a poskytováním špičkového a rychlého servisu se hodláme zabývat i nadále, tedy i v dobách, kdy bude trh nasycen a velké společnosti budou nuceny svou výrobu přesouvat do jiné oblasti. Flexibilita, dodržování záruk a vstřícné jednání jsou našimi dlouhodobými cíli.

POPTÁVKA