5komorové dveřní profily Prestige jsou vhodné pro vchodové dveře zateplených domů. Skvěle izolují a mají konstrukční prvky, které zvyšují jejich odolnost proti poškození i vloupání. Jejich odolnost testujeme na 100 000 zavření, to odpovídá přibližně 20 let používání.

Do našich profilů jsou vhodné všechny typy výplní – hliníková, plastová i skleněná. Ze 40 barevných variant vyberete tu, která bude k výplni dveří dokonale ladit.

Parametry

 • součinitel prostupu tepla Uf = 1,5 W/m2K
 • 5 komor
 • vestavná hloubka 76 mm
 • možnost zasklení 12–44 mm
 • výška prahu 20 mm (bezbariérový práh)
 • Vynikající tepelně izolační vlastnosti
 • Ud = 1,0 W/m2K (dle výplně)
 • Dodatečné dotěsňovací prvky v prahu
 • Hloubka drážky 25 mm – žádný kondenzát v krajovém spoji
 • Vyšší stabilita díky zinkovým rohovým spojkám litým pod tlakem
 • 4 speciální barevné fólie Titanium Plus s hliníkovým vzhledem
 • Bezbariérový hliníkový práh (výška 20 mm)
 • Bezolovnaté profily – CaZn stabilizátory PVC

Konstrukce odolná proti vloupání i poškození

Vchodové dveře musí odolat nejen vlivům počasí, ale i vloupání. Proto mají profily Prestige 2,5 mm silnou ocelovou výztuhu a mechanické spojky rohů. Výplň se zasazuje do bezpečnostní dvoupatkové lišty. Bezpečnostní prvky je možné doplnit také o integrované vícebodové zámky a bezpečnostní kování.

Odolnost dveří testujeme na 100 000 zavření. Toto číslo odpovídá 20 letům používání, tedy době, jakou vám dveře s našimi profily minimálně vydrží.

Skvělé izolační vlastnosti a bezbariérový práh

Vchodové dveře s ;profily Prestige díky 5 komorám a těsnicím prvkům zabraňují úniku tepla z domu. Pro lepší izolaci mají Prestige přídavné těsnění v oblasti prahu a rohů. Výsledný součinitel prostupu tepla rámem (Uf) je 1,5 W/m2K, celých dveří (Ud) až 1,0 W/m2K podle typu výplně.

Úniku tepla zabraňuje také práh s přerušeným tepelným mostem. Je vysoký jen 2 cm, a tedy bezbariérový.

Jak budou vypadat vaše dveře?

Do profilů Prestige je možné zasadit jakoukoliv výplň a použít je do kteréhokoliv typu dveří. Ať se rozhodnete pro výplň skleněnou, plastovou, nebo hliníkovou, naše profily s ní budou vždy ladit. Vyrábíme je ve 40 barvách a dekorech, mezi kterými jsou i imitace kovu a dřeva.

Oblé tvary profilů dodávají dveřím designový vzhled a zároveň lépe odvádí vodu.

Barevný systém Inoutic /

Individuální barvy okna pro jakýkoliv styl.

Barevná okna a dveře dokreslují architekturu celé stavby a jsou určující pro vzhled fasády.
Společnost Inoutic poskytuje velký výběr barev, a tím téměř neomezené možnosti realizací. Vychází vstříc i moderním trendům v architektuře. Novostavby i renovované objekty obytného i průmyslového typu lze díky tomu navrhovat velmi individuálně a jejich fasády dostanou nový atraktivní vzhled. Barevné fólie lze použít jednostranně nebo oboustranně. Barvy lze rozmanitě kombinovat a okna mohou mít z každé strany jiný vzhled.

Kvalitní a mimořádně odolné fólie splňují ty nejvyšší provozní a designové požadavky a zachovávají si původní odstín po celou dobu své životnosti. Tyto povrchové úpravy  vykazují výjimečnou odolnost proti výkyvům teplot a UV záření a péče o ně je velmi snadná. Škála barev je k dispozici pro okenní profily, kazetové rolety, posuvné dveře i vchodové dveře.

Barvené varianty jsou rozděleny do skupin podle různých architektonických stylů, proto si snadno vyberete odstín odpovídající vašim představám.

Tipy a fakta

 

Tipy pro nákup oken


Víte, na co si dát pozor při výběru oken a jaké parametry by měla kvalitní okna mít? Připravili jsme pro vás přehled informací, které vám pomůžou vybrat správně.


ČÍST VÍCE
POPTÁVKA