5komorové dveřní profily Eforte mají vynikající izolační vlastnosti. Jsou vhodné pro pasivní domy a všude tam, kde je úspora energie na prvním místě. Díky několika konstrukčním vylepšením zajistí vašemu domovu bezpečí – jsou odolné proti vloupání i poškození. Jejich odolnost testujeme na 100 000 zavření. To odpovídá 20 letům používání.

Do dveřních profilů Eforte se hodí výplně z hliníku, lisované syntetické pryskyřice i skla. Výplň může být v jedné linii s profilem, vzniknou tak elegantní a designové dveře. S každou výplní budou profily ladit – na výběr máte 40 barev a dekorů.

Parametry

 • součinitel prostupu tepla Uf = 1,3 W/m2K
 • 5 komor
 • vestavná hloubka 84 mm
 • možnost klasické výplně 24–56 mm
 • překryvná výplň 43–78 mm
 • výška prahu 20 mm (bezbariérový práh)
 • Vynikající tepelně izolační vlastnosti
 • Uf = 1,3 W/m2K
 • Ud = 0,6 W/m2K (dle výplně)
 • Možnost předsazené výplně
 • Vyšší stabilita díky zinkovým rohovým spojkám litým pod tlakem
 • Bezbariérový hliníkový práh (výška 20 mm)
 • Dodatečné dotěsňovací prvky v prahu
 • Bezolovnaté profily – CaZn stabilizátory PVC
 • Nastavitelná drážka pro kování pro 2 varianty falešného sloupku: 16 a 20 mm
 • Výztuha rámu vhodná pro elektrické otevírání dveří
 • bez obrábění, lze otočit pro upevnění závěsů
 • Dostupné ve 40 barvách
 • 4 speciální barevné fólie Titanium Plus s hliníkovým vzhledem

Bezpečí a odolnost testované na 20 let

Vchodové dveře chrání bezpečí vašeho domova. Proto jsou profily Eforte zpevněné ocelovou výztuhou. Odolnost rohů zvyšuje zesílená výztuž ze zinkových odlitků. S těmito prvky a s bezpečnostní dvoupatkovou zasklívací lištou jsou dveře odolné proti vloupání i mechanickému poškození.

Jejich odolnost testujeme na 100 000 zavření. Toto číslo odpovídá 20 letům používání – minimálně tak dlouho vám dveře s našimi profily vydrží.

Bezpečnost je možné podpořit integrovanými vícebodovými zámky a bezpečnostním kováním.

Vynikající izolační vlastnosti a bezbariérový práh

Vchodové dveře s profily Eforte mají nejlepší izolační vlastnosti z naší nabídky. S překryvnou výplní je možné zasklení nebo výplň o šířce až 78 mm. Dveřní profily Eforte jsme navíc vybavili speciálním těsněním s minimálními nároky na údržbu, které brání úniku tepla a je odolné proti přívalovým srážkám. Součinitel prostupu tepla rámem (Uf) je 1,3 W/m2K, u celých dveří (Ud) až 0,6 W/ m2K podle typu výplně.

Úniku tepla zabraňuje i práh s přerušeným tepelným mostem. Je vysoký jen 2 cm, a tedy bezbariérový.

Skutečně bezbariérový práh Easystep

Nový práh Easystep pro balkonové, terasové a domovní dveře s profily Eforte má výšku 0 cm.  Práh je zapuštěný do podlahy a nepředstavuje tak žádnou překážku pro odrážedla, chodítka či invalidní vozíky. Konstrukce prahu umožňuje umístění přídavných uzavíracích bodů pro zvýšení odolnosti vůči vloupání. Vynikající tepelněizolační vlastnosti systému Eforte (se součinitelem tepelné prostupnosti rámem Uf = 0,95 W/m2.K) tento bezbariérový práh nijak neomezuje.

Elegantní vzhled

Výplň dveří s profily Eforte může být v jedné linii s křídlem – překryvná výplň. Dveře s překryvnou výplní vypadají elegantně a designově. Výplň může být hliníková, skleněná i z epoxidové pryskyřice, s každou výplní bude profil ladit. Na výběr totiž máte 40 různých barev a dekorů. Elegantní design podtrhují i oblé hrany profilů, které zároveň lépe odvádí vodu.

Profily Eforte jsou vhodné pro všechny typy dveří: jednokřídlé i dvoukřídlé, s falešným i pevným sloupkem, s otevíráním dovnitř i ven.

Barevný systém Inoutic /

Individuální barvy okna pro jakýkoliv styl.

Barevná okna a dveře dokreslují architekturu celé stavby a jsou určující pro vzhled fasády.
Společnost Inoutic poskytuje velký výběr barev, a tím téměř neomezené možnosti realizací. Vychází vstříc i moderním trendům v architektuře. Novostavby i renovované objekty obytného i průmyslového typu lze díky tomu navrhovat velmi individuálně a jejich fasády dostanou nový atraktivní vzhled. Barevné fólie lze použít jednostranně nebo oboustranně. Barvy lze rozmanitě kombinovat a okna mohou mít z každé strany jiný vzhled.

Kvalitní a mimořádně odolné fólie splňují ty nejvyšší provozní a designové požadavky a zachovávají si původní odstín po celou dobu své životnosti. Tyto povrchové úpravy  vykazují výjimečnou odolnost proti výkyvům teplot a UV záření a péče o ně je velmi snadná. Škála barev je k dispozici pro okenní profily, kazetové rolety, posuvné dveře i vchodové dveře.

Barvené varianty jsou rozděleny do skupin podle různých architektonických stylů, proto si snadno vyberete odstín odpovídající vašim představám.

Tipy a fakta

 

Tipy pro nákup oken


Víte, na co si dát pozor při výběru oken a jaké parametry by měla kvalitní okna mít? Připravili jsme pro vás přehled informací, které vám pomůžou vybrat správně.


ČÍST VÍCE
POPTÁVKA