4komorové dveřní profily Arcade jsou vhodné především pro vchodové dveře rodinných domů. Nezatíží rozpočet, a přitom jsou bezpečné a mají dobré izolační vlastnosti.

Do profilů Arcade je možné vložit jakoukoliv výplň: plastovou, skleněnou i hliníkovou. Designově s ní budou vždy ladit, vyrábíme je totiž s 36 různými dekory.

Parametry

Odolné a bezpečné vchodové dveře

Dveřní profily testujeme na 100 000 zavření. Proč tolik? Protože právě 100 000 zavření odpovídá 20 letům používání dveří. Minimálně tolik let vám dveře s našimi profily vydrží.

Profily Arcade jsou zpevněné 2,5 mm silnými ocelovými výztuhami a mají bezpečnostní dvoupatkovou zasklívací lištu. Na přání můžeme také přidat patentované mechanické spojky rohů, se kterými jsou dveře stabilnější a odolnější proti vloupání. Je také možné použít integrované vícebodové zámky a bezpečnostní kování.

Dobré izolační vlastnosti a bezbariérový práh

Do profilů Arcade je možné vložit jakýkoliv typ výplně – plastovou, skleněnou i hliníkovou. S výplní bude profil vždy ladit, na výběr totiž máte 36 barevných variant, mezi nimi i imitace dřeva a hliníku.
Profily mají zaoblené tvary. Ty nejsou jen designová záležitost, ale také lépe odvádí vodu.

Dveře můžou být jednokřídlé i dvoukřídlé, s falešným i s pevným sloupkem, s otevíráním dovnitř i ven. Jednoduše: profily Arcade jsou vhodné pro všechny typy dveří.

Vzhled v souladu s jakoukoliv výplní

Do profilů Arcade je možné vložit jakýkoliv typ výplně – plastovou, skleněnou i hliníkovou. S výplní bude profil vždy ladit, na výběr totiž máte 36 barevných variant, mezi nimi i imitace dřeva a kovu. Dveře můžou být jednokřídlé i dvoukřídlé, s falešným i s pevným sloupkem, s otevíráním dovnitř i ven. Jednoduše: profily Arcade jsou vhodné pro všechny typy dveří.

Profily mají zaoblené tvary. Ty nejsou jen designová záležitost, používáme je také proto, že dobře odvádí vodu.

Barevný systém Inoutic /

Individuální barvy okna pro jakýkoliv styl.

Barevná okna a dveře dokreslují architekturu celé stavby a jsou určující pro vzhled fasády.
Společnost Inoutic poskytuje velký výběr barev, a tím téměř neomezené možnosti realizací. Vychází vstříc i moderním trendům v architektuře. Novostavby i renovované objekty obytného i průmyslového typu lze díky tomu navrhovat velmi individuálně a jejich fasády dostanou nový atraktivní vzhled. Barevné fólie lze použít jednostranně nebo oboustranně. Barvy lze rozmanitě kombinovat a okna mohou mít z každé strany jiný vzhled.

Kvalitní a mimořádně odolné fólie splňují ty nejvyšší provozní a designové požadavky a zachovávají si původní odstín po celou dobu své životnosti. Tyto povrchové úpravy  vykazují výjimečnou odolnost proti výkyvům teplot a UV záření a péče o ně je velmi snadná. Škála barev je k dispozici pro okenní profily, kazetové rolety, posuvné dveře i vchodové dveře.

Barvené varianty jsou rozděleny do skupin podle různých architektonických stylů, proto si snadno vyberete odstín odpovídající vašim představám.

Tipy a fakta

 

Tipy pro nákup oken


Víte, na co si dát pozor při výběru oken a jaké parametry by měla kvalitní okna mít? Připravili jsme pro vás přehled informací, které vám pomůžou vybrat správně.


ČÍST VÍCE
POPTÁVKA