Zdvižně-posuvné balkonové dveře otevírají novou možnost propojení interiéru a exteriéru. Mohou být až 2,6 m vysoké a 6 m široké. Vzniká tak velká prosklená plocha, která prosvětlí interiér. Se zdvižně-posuvným systémem bez námahy odsunete velké křídlo dveří a propojíte byt se zahradou, balkonem nebo terasou. Dveře navíc mohou být bezbariérové, PVC práh je vysoký jen 19 mm.

Parametry

Pohodlí a bezbariérovost

Stačí otočit kliku a bez námahy otevřete i velkou prosklenou plochu (širokou až 3 m). Křídlo dveří se nadzvedne a odsune se do strany po kolejnici. Zvládnete to jednou rukou.Dveře je také možné vybavit elektrickým pohonem a dálkovým ovládáním. Zdvižně-posuvné balkonové a terasové dveře dodáváme se dvěma druhy prahu - PVC prahem pro novostavby a hliníkovým prahem pro starší budovy. PVC práh je vysoký jen 19 mm, a je tedy bezbariérový.

Vynikající izolační vlastnosti

Dveře se zdvižně-posuvným otvíráním jsou pětikomorové a skvěle izolují – součinitel prostupu tepla rámem je jen 1,3 W/m2K. Únikům tepla zabraňuje těsnění po celém obvodu dveří. To vkládáme přímo do profilu a nenavlékáme ho dodatečně strojově, proto v něm nevzniká pnutí a těsnění se nezkracuje. Kvalitní těsnění odolává větru i přívalovým srážkám.

Do profilu je možné vložit zasklení o šířce 24 až 42 mm i 52 mm silné zvukotěsné sklo.

Designové propojení bytu a zahrady

Díky speciálnímu způsobu lepení skla mohou být balkonové nebo terasové dveře až 2,6 m vysoké. Celková prosklená plocha může být 6 m široká a dokonale propojí váš byt se zahradou nebo balkonem.

Samotné dveře vyrábíme ve 40 různých barvách a dekorech. Vyberete si imitaci dřeva, kovový vzhled, nebo jiné moderní barvy? Dveře budou vypadat skvěle i při otevření – jako jediní vyrábíme dveřní profily nejen s bílým a hnědým, ale také s šedým jádrem. Pokud se tedy rozhodnete pro moderní imitaci kovu, nezůstanou vnitřní hrany rušivě bílé.

Bezpečné bydlení

Při výrobě balkonových a terasových dveří myslíme i na vaše bezpečí. Proto mají tyto dveře bezpečnostní dvoupatkovou zasklívací lištu a ocelové výztuhy, díky kterým jsou dveře stabilní a odolné proti vloupání. Do našich dveřních profilů je možné použít i bezpečnostní sklo.

Tipy a fakta

 

Tipy pro nákup oken


Víte, na co si dát pozor při výběru oken a jaké parametry by měla kvalitní okna mít? Připravili jsme pro vás přehled informací, které vám pomůžou vybrat správně.


ČÍST VÍCE
POPTÁVKA